10 / 3 810

Citroën - SUV C3 Aircross C-Series

18.5.2020 |  Štítky: Citroën | SUV

Prvním zástupcem edice „C-Series“ je SUV C3 Aircross, zásadní produkt segmentu B-SUV, jehož se od zahájení prodeje v roce 2017 prodalo více než 250 000 kusů.

SUV C3 Aircross, který byl uveden na trh na konci roku 2017, si vybudoval vynikající pozici v silně obsazeném segmentu B-SUV, kam přinesl novou praktickou nabídku inspirovanou očekáváním zákazníků tohoto trhu. Vůz SUV C3 Aircross si zákazníky získal jedinečným, přizpůsobitelným vzhledem, mimořádnou prostorností a jedinečnou modularitou, dále 12 technologiemi asistenčních systémů řízení a 4 technologiemi konektivity, které zákazníkům usnadňují život. SUV C3 Aircross, který je zástupcem programu Citroën Advanced Comfort®, poskytuje komfort na palubě a bezprecedentní zážitek z jízdy. Cítí se dobře ve městě i mimo něj a díky funkci Grip Control a systému Hill Assist Descent se hodí do jakéhokoliv terénu.

SUV C3 Aircross, klíčový hráč tohoto segmentu, již v Evropě získal více než 250 000 zákazníků a stal se druhým nejprodávanějším osobním automobilem Citroën ve světě. Zákazníky okouzlil jeho tvar a optimistický výrazný design, který podtrhuje jeho potenciál personalizace, díky němuž si zákazníci mohou vytvořit vůz podle vlastního vkusu: prodejci SUV C3 Aircross registrují 25 % prodaných vozů s odlišnou barvou střechy a 20 % s balíčkem Pack Color. Díky své univerzálnosti je SUV C3 Aircross přechodovým modelem, jenž oslovuje mladé rodiny i seniory, kteří jej považují za perfektního partnera pro svůj mnohostranný životní styl.

Citroën uvádí na trh výraznou průřezovou edici „C-Series“, která klade důraz na charakter a komfort svých modelů, na barvy a materiály interiéru a na výbavu usnadňující život na palubě. Pro všechny vozy edice je charakteristické plastické logo „C-Series“ a barevné červené prvky v odstínu Anodised Deep Red. I v interiéru je v edici C-Series zdůrazněn červený odstín, který se objevuje na sedadlech a koberečcích.

SUV C3 Aircross je prvním modelem edice „C-Series“, která se vrací k možnostem personalizace a představuje zcela novou nabídku barevných prvků v odstínu červené Anodised Deep Red. Najdeme ji na liště kolem světlometů a na vnějších zpětných zrcátkách, na předních dveřích pod zpětnými zrcátky ji doplňuje výrazné vystouplé logo „C-Series“.

Odstíny exteriéru jsou střídmé a elegantní - od bílé (Natural White) přes šedou (Cumulus Grey a Platinum Grey) po černou (Perla Nera Black) - a společně vytvářejí nové ladné, elegantní a střídmé kombinace pro SUV s jedinečnou osobností.

V interiéru podtrhuje příjemnou atmosféru SUV C3 Aircross lišta palubní desky z materiálu TEP Mistral v kombinaci se saténově chromovanou lištou kolem větráků, výsledek je čistý a elegantní. Pohodlná široká sedadla mají v horní části opěradel červenou vodorovnou kontrastní linii odkazující na barevné prvky exteriéru, s níž ladí použité bílé prošití. Logo „C-Series“ na sedadlech připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vše vpředu i vzadu doplňují specifické černé koberečky a červený lem prahu dveří.

Verze „C-Series“, která vychází z verze výbavy Feel, pro niž je již typický vynikající styl, komfort a použité technologie, nabízí navíc:
- výbavu, která posiluje komfort na palubě SUV C3 Aircross a zjednodušuje každodenní život. Tvoří ji automatická klimatizace, automatické čelní stěrače, vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou, zadní parkovací asistent, elektrické sklápění zpětných zrcátek, elektrické sekvenční ovládání předních i zadních oken, Mirror Screen kompatibilní s protokoly Android Auto a Apple CarPlay.
- 16palcová kola MATRIX z lehké slitiny s diamantovým výbrusem kombinované s odstínem karoserie Cumulus Gray, Platinum Grey a Natural Whitepro pro zdůraznění robustního výrazného stylu vozu SUV C3 Aircross.

SUV C3 Aircross C-Series bude k dispozici s úsporným a výkonným benzínovým motorem PureTech 110 S&S BVM6.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků