10 / 3 829

Citroën posiluje pomocí aplikace Videocheck transparentnost a důvěru

19.11.2020 |  Štítky: Citroën

Citroën umožňuje svým zákazníkům optimalizovat si čas prostřednictvím služby Videocheck, digitálního řešení pro dodatečné práce zjištěné navíc, při prohlídce vozidla v servisu. Aplikace umožňuje pořídit videozáznam o voze a odeslat ho zákazníkovi.

V dnešní době žijeme v digitálním věku, kdy je každý propojen pomocí počítačů, mobilních telefonů, tabletů a sociálních sítí. Digitalizace umožňuje zavádět nové strategie a vycházet tak vstříc požadavkům klientů. Digitální řešení Videocheck bylo vytvořeno s cílem plnit očekávání zákazníků.

Služba Videocheck je řešení přizpůsobené aktuálním společenským výzvám. Od svého spuštění v lednu 2019 se Videocheck masivně rozvíjí v Evropě, Latinské Americe a objevuje se i v Africe. V současné době je k dispozici ve 30 zemích a 3 000 servisech. Plánuje se jeho nasazení v dalších zemích.

V České republice Citroën tuto službu nabízí již od dubna, kdy ji zavedl v období první karanény pro ty, kteří preferují maximálně bezkontaktní řešení.

Transparentnost, blízký vztah a důvěra

Udržování  důvěry u zákazníků je dnes důležitější než kdy jindy. Videocheck je inovativní služba, kterou používají servisy v případě nutnosti provést práci navíc. Aplikace umožňuje pořídit pro větší transparentnost videozáznam vozu a zaslat jej zákazníkovi. Ten pak dodatečnou práci na dálku potvrdí. Znamená to pro něj značnou časovou úsporu, protože se nemusí přemisťovat, aby dodatečné práce na svém voze potvrdil. Toto digitální řešení umožňuje značce zachovávat transparentnost a blízký vztah se zákazníky. Ti pak mají ke svému servisu o to větší důvěru. ​

Moderní a spolehlivý

Videocheck je moderní a spolehlivý nástroj. Nemá žádné rozhraní a velmi snadno se používá. Cílem této služby je zajistit, aby byl vztah se zákazníkem pružnější a jednodušší. Služba Videocheck tak jde s dobou, kdy se vše děje on-line prostřednictvím obrazovky počítače nebo telefonu.

Citroën vyvíjí řešení, aby zůstal svým zákazníkům co nejblíže. Vedle služby Videocheck, která je velmi vyhledávaná, spustil Citroën již na konci roku 2014 také aplikaci Citroën Advisor, interaktivní online stránku s recenzemi, která je nyní k dispozici v 62 zemích a nabízí celkem více než 400 000 recenzí. Citroën byl ostatně prvním výrobcem automobilů, který tento typ služeb zavedl.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků