10 / 3 580

BMW na IAA 2019 ve Frankfurtu

10.9.2019 |  Štítky: BMW | skladové vozy

Expozice BMW na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem má podtitul Budoucnost radosti z jízdy.

Kromě novinek rozšiřujících nabídku prémiové značky v různých segmentech a ukazujících na intenzivní modelovou ofenzivu představuje BMW také fascinující koncepční vozy a průlomové technologie, které budou mít obrovský význam pro podobu individuální dopravy po celém světě. Nejnovějšími koncepčními vozy v expozici BMW jsou BMW Concept 4 a BMW i Hydrogen NEXT. První uvedený vůz je ukázkou dokonalého vozu kupé od BMW, druhý vývojovým prototypem vozu poháněného vodíkovými palivovými články.

Právě probíhající modelová ofenziva byla jedním z důvodů, proč BMW Group prodala od ledna do června 2019 více vozů, než kdy v minulosti za stejné období. BMW Group je stále nejúspěšnějším výrobcem prémiových vozidel na světě a své zákazníky má ve více než 160 zemích, v nichž se konkrétní nabídka a technika přizpůsobují místním podmínkám a předpisům. Kromě flexibilní marketingové strategie a širokého portfolia produktů je charakteristická také rozmanitá nabídka různých systémů pohonů od zážehových a vznětových motorů, přes čistě elektrické modely až po plug-in hybridní vozy. Silnou stránkou BMW oproti konkurenci jsou flexibilní architektury vozidel, umožňující, aby se podle aktuální poptávky rychle začal vyrábět určitý model s novým druhem hnací soustavy. Tuto schopnost jasně ukazuje například po celém světě úspěšné BMW X3, řadící se do kategorie Sports Activity Vehicle. Tento vůz je k dispozici ve verzích se zážehovými a vznětovými motory, které od příštího roku doplní plug-in hybridní verze a dále také čistě elektrické provedení.

Radost z jízdy v bezprecedentní šíři: premiéry na IAA 2019 ve Frankfurtu.
Po celém světě oblíbená početná rodina modelů BMW řady X dostává nového člena: na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem se představuje třetí generace Sports Activity Coupé BMW X6, které bylo prvním vozem svého druhu. Každý, kdo od 12. do 22. září 2019 navštíví halu 11 u hlavního vstupu na Frankfurtské výstaviště, bude moci zažít na vystavených exponátech a na koncepčních vozech různé podoby pro BMW typické radosti z jízdy. Svoji premiéru zde oslavuje také třetí generace BMW řady 1, čtyřdveřové luxusně-sportovní BMW řady 8 Gran Coupé, sportovně-praktické BMW řady 3 Touring nebo nové provedení oblíbeného BMW X1. Svůj první „pobyt“ na veřejnosti absolvuje také nové obrněné BMW X5 Protection VR6 Security, nabízející průchodnost terénem a vysokou míru ochrany osob.

Velmi obdivovanou skupinou automobilů na světových autosalonech jsou koncepční studie. V expozici BMW jich je hned několik. Největší novinkou, která na sebe strhává pozornost, je BMW Concept 4 ukazující pokrokový vůz s karoserií kupé a typickém stylu BMW. BMW i Hydrogen NEXT je oproti tomu technologickou laboratoří, k jejímuž pohonu slouží vodíkové palivové články. K vidění je také studie BMW Vision M NEXT, ukazující budoucnost extrémní sportovnosti. Tento progresivní plug-in hybridní sportovní vůz je působivým spojením emotivního designu a průkopnických technologií z dílny BMW M. 

Přehled hlavních novinek BMW na autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu:
 - BMW Concept 4
 - BMW i Hydrogen NEXT
 - BMW X6
 - BMW řady 1
 - BMW řady 8 Gran Coupé
 - BMW M8 Coupé a BMW M8 Cabrio
 - BMW řady 3 Touring
 - BMW X1
 - BMW Vision M NEXT

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků