10 / 3 916

BMW na autosalonu Mondial l’Automobile 2018 v Paříži

19.9.2018 |  Štítky: BMW

Nejnovější výsledky intenzivní produktové ofenzivy BMW budou mít hlavní roli v expozici značky na autosalonu Mondial de l’Automobile 2018 v Paříži.

Emotivní design, pokrokové technologie a ještě intenzivnější radost z jízdy jsou základními definujícími vlastnostmi nových modelů BMW, prezentovaných na nejvýznamnější evropské výstavě automobilů v roce 2018. Nové přírůstky ve svých segmentech ukazují nový designérský styl značky a přinášejí značný pokrok v otázkách digitalizace, konceptu obsluhy, odpovědnosti k životnímu prostředí a jízdní dynamice. Návštěvníci pařížského autosalonu si budou moci prohlédnout první modely vybavené novým konceptem ovládání BMW Operating System 7.0, který vzájemně digitálně propojuje přístrojový panel a kontrolní displej, a tím umožňuje ještě přesněji přizpůsobit zobrazované informace požadavkům řidiče. Dalším vývojem prošly například laserové světlomety BMW Laserlight nebo asistent řízení a vedení v jízdních pruzích, který je nyní dostupný v dalších modelových řadách. Unikátní představenou novinkou bude také couvací asistent, který je schopen převzít řízení například v nepřehledných oblastech nebo v místech s omezeným výhledem a automaticky vycouvat.

Ryzí sportovní vlastnosti: nové BMW Z4.
Přichází nová kapitola fascinující historie roadsterů BMW. Z nové generace otevřeného dvoumístného vozu vyzařuje zásluhou nového emotivního designérského stylu sportovnost, která je patrná také z elektricky ovládané plátěné střechy a interiéru zaměřeného na řidiče. Dynamika nového BMW Z4 se opírá o zcela novou generaci motorů, nový podvozek a extrémně tuhou karoserii. Vstupenkou do světa neředěné radosti z jízdy je pozice sedadel situovaná uprostřed mezi nápravami. Na novou úroveň posunuje obsluhu vozu nový koncept ovládání BMW Operating System 7.0, využívající displeje pro multifunkční přístrojový panel, stejně jako pro kontrolní displej.

Dynamický vstup do luxusního segmentu: nové BMW řady 8 Coupé.
Svojí technikou i vzhledem v sobě spojuje dynamického ducha opravdových sportovních vozů s exkluzivitou luxusních kupé. Struktura karoserie, hnací soustava a podvozek nového BMW řady 8 Coupé jsou navržené tak, aby poskytly výjimečně sportovní jízdní projev. Exkluzivní a inovativní charakter nového BMW řady 8 Coupé je dán také výjimečným způsobem obsluhy a zobrazovacími technologiemi, pokrokovými asistenčními systémy a rozsáhlými možnostmi konektivity.

Praktičtější a inovativnější než kdy dříve: nové BMW X5.
Čtvrtá generace zakladatele rodiny BMW X ohromuje majestátností svých jízdních schopností a mnoha inovativními prvky výbavy. Nový designérský styl dodává novému BMW X5 osobitost, autoritu a robustnost. Interiér zaujme rozsáhlou nabídkou prostoru, moderním designem a luxusní atmosférou.

Maximalizovaný výkon: nové BMW M5 Competition. 
Oproti standardnímu BMW M5 má verze M5 Competition zvýšený výkon, rychlejší reakce a specificky naladěný podvozek. Všechny tyto úpravy, inspirované světem závodních vozů, přinášejí ještě intenzivnější zážitky z jízdy. Nové BMW M5 Competition svůj výkon přenáší přes 8stupňovou automatickou převodovku M Steptronic a inteligentní pohon M xDrive.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků