10 / 3 812

Bezstarostná jízda s Fordem: Unikátní finanční produkt pomůže v krizové době soukromníkům i firmám!

7.5.2020 |  Štítky: Ford

Společnosti FCE Credit, s.r.o. a Ford Motor Company s.r.o. společně vyhlašují akci Bezstarostná jízda, která pro zájemce o financování nového vozu značky Ford znamená významnou finanční úlevu: První tři splátky úvěru Ford Credit jim totiž společnost odloží. Další tři splátky pomůže pokrýt dodatečný bonus ve výši až 30 000 Kč.

Program Bezstarostná jízda se vztahuje na celkem 16 modelů Ford: od kompaktní Fiesty přes oblíbený Focus, obě nová SUV Puma a Kuga, až k užitkovému Transitu či pick-upu Ford Ranger, pokud si zákazník zvolí financování úvěrem Ford Credit. A protože pak zákazník během prvních tří měsíců nemusí úvěr splácet (resp. hradí jen splátky pojistného) a další tři splátky mu ještě pomůže pokrýt fixní bonus, získává s novým Fordem skutečně až šest měsíců bezstarostné jízdy. Výše bonusu, který představuje podporu pro čtvrtý až šestý měsíc se přitom pohybuje podle typu úvěrovaného vozu a činí například 15 000 Kč pro Ford Fiesta, 20 000 pro nový Ford Puma a 30 000 Kč třeba pro Mondeo, velkoprostorové Galaxy nebo užitkový Ford Transit.

Podmínky pro účast v programu jsou přitom velmi jednoduché. Stačí totiž zvolit financování nového auta prostřednictvím úvěru Ford Ideal Bezstarostná jízda na dobu 48 nebo 60 měsíců a složit akontaci od 20 do 60 % z ceny vozu. Nabídka platí pouze pro dosud neregistrované vozy od 5. května do 30. června tohoto roku. Vztahuje se jak na již vyrobené skladové vozy, tak i nové objednávky a využít ji mohou jak soukromé osoby, tak podnikatelé či firmy.

„Program Bezstarostná jízda je určen pro všechny zájemce o nové vozy Ford, má ale za cíl pomoci zejména těm zákazníkům, kteří kvůli následkům současné globální krizové situace původně chtěli svůj nákup nového Fordu odložit. Především tito zákazníci pak dokáží ocenit výhody tohoto nového programu,“ komentuje vyhlášení akce Sheriden Caisley, generální ředitelka společnosti FCE Credit, s.r.o.

Bližší informace jsou k dispozici u všech autorizovaných partnerů Ford v České republice, nebo na stránce www.ford.cz.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků