10 / 3 584

Barevný Nový Ford Fiesta ST-Line Red Edition a Black Edition

15.10.2018 |  Štítky: Ford | sportovní vozy

Ford rozšířil nabídku variant nové Fiesty o dva nové modely, které se vyznačují kontrastním barevným provedením.

Nové edice vycházejí ze sportovně stylizované Fiesty ST-Line, která je oblíbeným provedením u svých zákazníků. Vedle barevné kombinace zdůrazňují sportovní vzhled vozu také specifické detaily na exteriéru i v interiéru. Design Fiesty ST-Line je inspirovaný sportovními modely Ford Performance. Fiesta ST-Line Red Edition a Black Edition se vyrábějí ve třídveřovém i pětidveřovém provedení. 

Je určena zákazníkům, které oslovuje sportovní image modelů Ford Performance, ale nevyžadují v plné míře jejich dynamické a jízdní vlastnosti.

Dvě lákavé možnosti
Nová Fiesta ST-Line Red Edition zaujme karoserií lakovanou červeným odstínem Race. Od spodního okraje předního nárazníku přes kapotu až na střechu se táhnou matné černé pruhy s leskle černými lemy. Fiesta ST-Line Black Edition je lakovaná černým odstínem Panther a její pruhy jsou rovněž černé a matné,  odlišuje se však červeným lemováním.

Oba modely disponují rozměrným spojlerem v barvě karoserie a 17palcovými koly z lehké slitiny v černo-červeném barevném provedení. Černé kryty vnějších zpětných zrcátek zdobí horizontální červený proužek.

Na kontrastní barevnou kombinaci exteriéru navazuje rovněž interiér. Na sportovních sedadlech s částečně koženým čalouněním, dveřních madlech i na palubní desce se objevují červené detaily, podtržené červenými švy na sportovním volantu, manžetě řadicí páky, rukojeti i manžetě ruční brzdy, vkládaných kobercích a dveřních výplních.

Zákazníci si mohou objednat Fiestu ST-Line Red Edition a Black Edition s komunikačním systémem SYNC 3. Ten umožňuje ovládat audiosystém, navigaci a připojený chytrý telefon prostřednictvím dotykové obrazovky nebo hlasových příkazů. Je kompatibilní s Apple CarPlay i Android Auto™.

Sériová komfortní, funkční a bezpečnostní výbava obsahuje asistenta pro jízdu v pruzích, omezovač rychlosti a asistent pro rozjezdy ve svahu.

V rámci výbavy na přání lze dále pořídit předkolizní asistent s detekcí chodců, rozpoznávání dopravních značek, adaptivní tempomat nebo systém hlídání mrtvých úhlů.

Oceňovaný motor Ford 1.0 EcoBoost, zde o nejvyšším výkonu 103 kW, v kombinaci se šestistupňovou manuální převodovkou s nízkým třením má spotřebu paliva od 4,9 l/100 km.

Novou Fiestu ST-Line Red Edition a Black Edition lze v České republice objednávat již nyní a to za cenu od 454 990 Kč včetně záruky na 5 let.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků