10 / 3 914

AUTOSYSTEM koupil AUTO-LINK

27.4.2015

Společnost AutoSystem s.r.o. udělala další významný krok v posílení své pozice v nabídce nových automobilů. Vedle již sedm let úspěšně fungující internetové platformy AUTOSYSTEM.CZ a již třetím rokem stejně tak fungující aplikaci AUTOKLIENT, získala firma významný nástroj pro správný přenos a správu dat nových vozů všech značek zastoupených na trhu v České republice.

„Jde o bezkonkurenční řešení, které získává data z originálních a oficiálních zdrojů“, říká ředitel a jednatel společnosti AutoSystem Ing. Šochman. „Jsme tak jako jediní v ČR schopni zobrazovat správná data nových automobilů a předcházet tak škodám, které na straně dealerů vznikají prezentací nepřesných nebo nesprávných údajů“, dodává pan Šochman.

„Na nejrůznějších internetových portálech, ale i vlastních stránkách prodejců se nachází více či méně aktualizované nabídky dealerů nových aut, aniž by obsah nabídky odpovídal správným údajům. Od názvů vozů, přes základní parametry až po specifikace základní a nadstandardní výbavy, lze u většiny takto nabízených automobilů najít chyby, které tak zkreslují obsah nabídky a uvádějí zákazníky v omyl“, pokračuje pan Šochman.

„Dosud jediným řešením je aplikace „AUTO-LINK“, kterou jsme shledali natolik významnou a plně řešící problém se správnými údaji u nových vozů, že jsme se rozhodli tento projekt financovat a ve finále zakoupit“, pokračuje Ing. Ladislav Janda, zabývající se strategií a investicemi společnosti AutoSystem.

„Od začátku roku jsme implementovali aplikaci AUTO-LINK patnácti významným prodejcům nových automobilů v České republice. V následujících týdnech získají správný přenos vozů další prodejci, zejména značek Ford, Peugeot, Fiat, Renault, Land Rover  …. Do konce roku pak přibydou další značky, především Škoda, VW, Audi, BMW, Opel, Subaru, Mazda, Citroen, Nissan, Toyota a další“, doplňuje pan Janda a dodává: „Všechny nabízené automobily, u kterých bude garantován obsah dat generovaný aplikací AUTO-LINK, budou označené „garancí obsahu“. 

„Garance obsahu je automaticky zajištěna pro webové stránky prodejce, importéra a reprezentační portál AUTOSYSTEM pro nové vozy v ČR. Ostatní internetové portály a inzertní weby budou moci přijímat nabídku nových vozů prostřednictvím AUTO-LINK za předpokladu splnění technických, organizačních a obchodních podmínek. Momentálně těmto podmínkám vyhovuje inzertní systém AUTOMODUL a inzertní portál TipCars je v přípravě“, vysvětluje ředitel společnosti Ing. Šochman.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků