10 / 3 916

Autocentrum BARTH slaví 20 let!

10.11.2017

Jak to všechno začalo
Roku 1997 byla založena firma Autocentrum BARTH a.s. a o rok později začala jako malý prodejce vozů ŠKODA v Pardubicích. Svoje působení se rozhodla rozšířit i k sousedům do Hradce Králové, kde roku 2001 zahájila taktéž prodej ŠKODA a následně v roce 2006 otevřela i druhý showroom v Hradci Králové, kde zahájila prodej a servis Audi.

Autocentrum BARTH
Nyní se zaměřuje na autorizovaný prodej a servis nových, předváděcích a ojetých vozů značek Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT a Honda. V nabídce má i ojeté vozy certifikovaných programeů ŠKODA Plus a Das Welt Auto. Autocentrum BARTH od počátku svého působení získává řadu ocenění za perfektní výsledky a služby jako Nejlepší obchodník s vozy Škoda, Zlatou jehlici - nejvyšší možné ocenění koncernu Volkswagen. Autocentrum disponuje více než 70 pracovními místy v servisech, které jsou vybaveny nejmodernější a špičkovou servisní technikou s vyškolenými pracovníky. Provádí také výměnu a uskladnění pneumatik, výměnu autoskel a měření emisí. Provozuje rovněž dvě vlastní moderní Certifikované lakovny a klempírny, kde likviduje škodní a pojistné události. Havarované vozy odváží vlastní odtahovou službou. Prodává originální díly a příslušenství na vozy Volkswagen, ŠKODA, SEAT, Audi, Kia, Peugeot, FIAT a Honda.

O skupině BARTH
Skupina BARTH se v rámci jednotlivých divizí zaměřuje na několik aktivit a působí zejména v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Mezi největší patří společnost Autocentrum BARTH. Marketingové aktivity zajišťuje reklamní agentura BARTH - media. Součástí skupiny BARTH je i významná půjčovna luxusních obytných vozů BARTH Caravan, a také Motocentrum BARTH, které je autorizovaným prodejcem i servisem motocyklů značky YAMAHA a provozuje též moderní Motopůjčovnu. BARTH Rent je velká autopůjčovna. Do našeho portfolia spadá i vlastní závodní motoristický tým BARTH Racing. Skupina BARTH na trhu funguje již od roku 1994, zaměstnává více než 200 nadšených pracovníků a dosahuje ročního obratu přesahujícího 2,3 miliardy Kč.

Více o skupině BARTH na: https://www.barth.cz/

 

Po úspěšné akci BARTH Day, která se uskutečnila v květnu tohoto roku, se BARTH Day vrací!
Tentokrát se akce uskuteční v pardubické Tipsport aréně 11. 11. 2017.
Vstupné je jako minule ZDARMA!

Z programu vybíráme:
‣ Představení sestavy týmu pro Rallye Dakar 2018
‣ Koncert MANDRAGE
‣ Velkolepá laser show
‣ Youtuber MenT
‣ Pavel Cejnar
‣ Testovací jízdy
‣ Soutěž o Volkswagen Golf
‣ Výstava motocyklů
‣ Výstava caravanů
‣ Program pro děti a další soutěže

Více na: https://www.barth-day.cz/

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků