10 / 3 829

Audi nabízí SUV modely řady Q s vysokou brodivostí

3.5.2016 |  Štítky: Audi | SUV

Bezúdržbové LED světlomety, plné lakování a vysoká brodivost

Kromě pohonu quattro mohou mít všechny SUV modely elektrické otevíraní zavazadlového prostoru, bezúdržbové LED světlomety, plné lakování a vysokou brodivost. Se všemi SUV vozy řady Q od Audi uvidíte svět s nadhledem a všechny své cesty budete mít pod kontrolou.

Audi Q3

Dokonalá kombinace techniky a městské elegance. Kompaktní a zároveň komfortní vůz Vám dá dostatek prostoru na každé Vaší cestě. Silné a úsporné Audi Q3 je zárukou zvýšeného pohodlí pro Vás i pro Vaše spolucestující.

Audi Q5

Precizně zpracovaný vůz Audi Q5 Vás ohromí v každém detailu. Režim Efficiency systému Audi drive select® aktivně podporuje řidiče při způsobu jízdy, který může snížit spotřebu paliva. Poznejte opravdu široká zadní světla a k dokonalosti dotažené technologie pro efektivitu. 

Audi Q7

Velké, ale přesto nejlehčí SUV ve své třídě se vyznačuje neskutečnou lehkostí. Jeho natáčecí zadní náprava, kterou dodáváme na přání, umožňuje řízení všech kol a zlepšuje tak manévrovatelnost vozu. S neobvykle sportovní dynamikou, ale i pevnou stabilitou, bude každý Váš kilometr v Audi Q7 mimořádným zážitkem.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků