10 / 3 580

Alfa Romeo Stelvio First Edition již v nabídce

13.3.2017 |  Štítky: Alfa Romeo | luxusní vozy | SUV

První edice nového a současně prvního SUV značky Alfa Romeo je na světě !
Přivítejte první nekompromisní stroj na emoce - Alfa Romeo Stelvio.

Láska na první pohled
Moment, kdy poprvé spatříte Stelvio, vám utkví v paměti navždy. Legendární um Alfy Romeo vytvářet jedinečný design se projevil i při navrhování tohoto nezaměnitelného SUV, které v sobě snoubí komfort a prostor, typické pro kategorii SUV, s požitkem z jízdy a sportovním výkonem, které může nabídnout jedině pravá Alfa Romeo. Verze First Edition je vybavena výkonným benzinovým turbomotorem o výkonu 280 k, se kterým dosahuje nejlepšího zrychlení ve své třídě, a také inovativním systémem pohonu všech kol Q4. Navíc se může pochlubit nejmodernějšími technologiemi, bezpečnostními systémy a infotelematikou ovladatelnou prostřednictvím 8,8” displeje.

První rande
Jakmile usednete do Stelvia, vaše smysly zakusí nevídané potěšení. Vše je soustředěno kolem řidiče s cílem zajistit mu nadstandardní, intenzivní požitek z jízdy. Alfa Romeo vybrala pro první edici Stelvia ty nejkvalitnější materiály: sedadla jsou čalouněna vysoce kvalitní černou kůží Pieno Fiore a detaily jsou z pravého šedého dubu nebo ořechu. Styl Stelvia First Edition dotváří exteriér s 20" hliníkovými koly, barvenými brzdovými třmeny a bi-xenonovými světlomety. Znáte lepší způsob, jak na trh uvést první SUV z dílny Alfa Romeo vybavené exkluzivními detaily a připravené okouzlit své první majitele?

Jedinečná první jízda
Již během první jízdy modelem Slevio zažijete absolutní potěšení z jízdy, tak typické pro Alfu Romeo, a to díky znamenitému hliníkovému zážehovému motoru 2.0 Turbo o výkonu 280 k. 
Exkluzivní verze First Edition je vybavena 8stupňovou automatickou převodovkou, celohliníkovými pádly pod volantem a novým systémem pohonu všech kol Q4 pro dokonalou ochranu v každém okamžiku, maximální zážitek z jízdy a bezpečnost.

Inovace ve službách emocí
Potěšení z jízdy ještě umocní nejmodernější technologie infotelematických zařízení a bezpečnostních systémů. Alfa Romeo vybavila Stelvio First Edition inovativními systémy, jako je 8,8" displej s 3D navigací, 7" TFT displej přístrojového panelu, parkovací kamera s dynamickým naváděním a mimořádně kvalitní audiosystém. Tato unikátní první edice je navíc standardně vybavena elektricky ovládanými a vyhřívanými předními sedadly s paměťovou funkcí, automatickými dálkovými světly, autonomními nouzovými brzdami (AEB) a systémem kontroly jízdního pruhu (LDW).

Poznámka redakce: pokud jste fanouškem auto moto novinek, prohlédněte si nový online magazín Nové automobily v ČR.

Autor: Autosystem.cz

Reklama X
<<

máme 32 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků