10 / 3 914

2 500 ověřených aut na prodej

27.8.2015

Tipy na auta k okamžitému prodeji

Jestliže sháníte ověřená auta na prodej za dobrou cenu a zajímá vás také možnost leasingu či spotřebitelského úvěru, máme pro vás několik tipů na zajímavé stránky s nabídkou nových i ojetých skladových vozů k okamžitému prodeji. Z nabídky více než 2500 vozů nabízených na portálu AUTOSYSTEM.CZ jsme vybrali 4 zajímavé kategorie, které vám pomohou najít nový vůz za prima cenu.

Internetové stránky AUTOSYSTEM.CZ jsme pro výběr vozů zvolili proto, že provozovatel stránek a firma, která web zastřešuje mám již 24 let zkušeností v obchodu s automobily a již více než 67 000 spokojených zákazníků. Také nás zaujalo, že výběr vozů na zmíněných stránkách je usnadněn pomocí šikovných filtrů. Zde jsou naše 4 užitečné tipy na hojně vyhledávané kategorie vozů:

Zánovní auta na prodej

Doporučujeme vám navštívit stránku zánovní vozy, kde objevíte více než 200 spolehlivých automobilů různých značek (například ŠKODA, FORD, VOLVO, PEUGEOT, HYUNDAI), které mají najeto maximálně 20.000 km.

Sportovní auta připravená k prodeji

Líbí se vám u aut originalita, exkluzivní design a přímo ďábelský výkon? Navštivte stránku sportovní vozy, kde naleznete krásné sporťáky jako FORD Mustang GT 4,0 V6CHEVROLET CamaroMASERATI Ghibli Diesel 3,0 L V6 TURBO 275k, SUBARU BRZ 2,0R ACTIVE nebo NISSAN 370 Z.

Luxusní auta

Užijte si maximální pohodlí, eleganci a obdiv, který získáte koupí ověřených luxusních aut značek Mercedes, VW, AUDI, BMW nebo Infiniti.

Předváděcí vozy na prodej

Výhodou předváděcích vozů je jejich zvýhodněná cena a nedávný rok výroby (většinou 2014 nebo 2015). Jde o zánovní ověřené vozy, které byly vystaveny v autosalonech a účastnily se různých předváděcích akcí. Pokud si chcete pořídit novější vůz za dobrou cenu, doporučujeme vám navštívit stránku předváděcí vozy.

Reklama X
<<

máme 33 let zkušenosti v obchodu s automobily

již více než 267 000 spokojených zákazníků